چندین ساعت جلسه رسمی و شام غیررسمی با مامیاشویلی؛ خوشحالی روس ها از دیدار با اسطوره کشتی ایران

به گزارش وبلاگ مطالعه، مقامات کشتی روسیه از سفر حمید سوریان به این کشور بسیار راضی بوده و اظهار داشتند که او قهرمانی از جنس آنهاست.

چندین ساعت جلسه رسمی و شام غیررسمی با مامیاشویلی؛ خوشحالی روس ها از دیدار با اسطوره کشتی ایران

به گزارش وبلاگ مطالعه، روز یکشنبه گذشته علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی به همراه حمید سوریان نایب رئیسش راهی مسکو شد تا دیداری با مامیاشویلی رئیس فدراسیون کشتی روسیه داشته باشد.

آنها صبح روز دوشنبه جلسه دوساعته ای پیرامون مسائل مختلف کشتی و همکاری دو کشور در محل فدراسیون کشتی این کشور داشتند و سپس مامیاشویلی، دبیر و سوریان را به ضیافت شام دعوت کرد. در این جلسه غیر رسمی نماینده ای از سفارت ایران در روسیه نیز حضور داشت.

نکته جالب توجه در این دیدارها، خوشحالی روس ها از حضور حمید سوریان در این کشور بود. مامیاشویلی با اشاره به شکست نمایندگان کشتی فرنگی این کشور در سال های قهرمانی حمید سوریان مقابل کشتی گیر ایرانی، خاطرنشان کرد که سوریان قهرمانی از جنس آنهاست و از اینکه وی از این پس به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی با علیرضا دبیر همکاری می نماید، بسیار ابراز خوشحالی کرد.

همچنین مامیاشویلی تماسی با رئیس اتحادیه جهانی داشت تا دبیر با نناد لالوویچ صحبت کند. این اولین گفت وگوی رئیس اتحادیه جهانی و علیرضا دبیر بعد از انتخابات فدراسیون کشتی ایران بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "چندین ساعت جلسه رسمی و شام غیررسمی با مامیاشویلی؛ خوشحالی روس ها از دیدار با اسطوره کشتی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چندین ساعت جلسه رسمی و شام غیررسمی با مامیاشویلی؛ خوشحالی روس ها از دیدار با اسطوره کشتی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید