وضعیت هپکو و آذرآب نباید مانع جذب سرمایه گذار در استان مرکزی گردد

به گزارش وبلاگ مطالعه، نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: استان مرکزی دارای ظرفیت های بالایی در حوزه نفت، گاز، صنایع ریلی و قطعه سازی است و وضعیت این دو واحد تولیدی مشکل دار نباید مانع جذب سرمایه گذار در استان گردد، بر این اساس باید بیش از گذشته نسبت به معرفی و شناسایی استان کوشش نموده و این ظرفیت ها را نمایان کرد .

وضعیت هپکو و آذرآب نباید مانع جذب سرمایه گذار در استان مرکزی گردد

به گزارش وبلاگ مطالعه، سیدمهدی مقدسی در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی که با حضور وزیر تعاون برگزار گردید، اظهار کرد: وضعیت شرکت هپکو با تزریق مُسکِن فعلا خوب است، اما با فراوری و رونق آن، حال این شرکت بهبود پیدا می نماید، دولت باید با یک جراحی و انتخاب یک سهامدار مناسب راه را برای رونق فراوری در این شرکت باز کند .

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: بی تدبیری، شرکت آذرآب را به این سرنوشت دچار نموده است، اگر مدیران توانمند سر کار آمده بودند این مسائل پیش نمی آمد.

مقدسی اعلام کرد: شرکت آذرآب هنوز در خاورمیانه بی نظیر است و این قابلیت را دارد که در صنعت و اقتصاد کشور نقش آفرینی کند، درخواست می گردد دولت تصمیمات قاطع و اثرگذار و عملیاتی در مورد برطرف مسائل این واحد فراوریی اتخاد کند .

مقدسی اضافه نمود: مسائل کشور باید توسط سه قوه برطرف گردد و دولت نیز به استانداران اختیار بیشتری بدهد، همچنین درخواست می گردد که سه وزارت مربوطه در کنار هم تدابیر ویژه ای را در راستای برطرف مسائل هپکو و آذرآب بکار گیرند، چراکه فرصت سوزی و جزیره ای عمل کردن در حال حاضر جوابگو نیست.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کارگران آذرآب و هپکو همانند زمان جنگ در عرصه صنعت نقش آفرین هستند و موج سواران نباید مسائل صنفی این قشر را سیاسی نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "وضعیت هپکو و آذرآب نباید مانع جذب سرمایه گذار در استان مرکزی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وضعیت هپکو و آذرآب نباید مانع جذب سرمایه گذار در استان مرکزی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید