ضرورت اجرای پروژه جاده آنتنی پیشوا به اتوبان قم - گرمسار

به گزارش وبلاگ مطالعه، فرماندار پیشوا اجرای پروژه جاده آنتنی پیشوا به اتوبان قم-گرمسار را از ضرورت ها و موجب توسعه شهرستان دانست.

ضرورت اجرای پروژه جاده آنتنی پیشوا به اتوبان قم - گرمسار

به گزارش وبلاگ مطالعه، حسین عباسی صبح چهارشنبه در نشست با رضا نگهبان مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران بیان نمود: پیشوا منطقه ای کشاورزی است و در حوزه کشت های گلخانه ای حرف اول را در استان تهران و کشور می زند و سهم ویژه ای در تامین مواد دامی و زراعی استان تهران دارد.

وی اضافه کرد: شهرک صنعتی پیشوا با 1400 هکتار وسعت، نتوانسته آن گونه که باید، سرمایه گذاران را به خود جذب کند و شاید یکی از دلایل آن، ضعف و عدم توسعه راه های ارتباطی در شهرستان است.

فرماندار شهرستان پیشوا اعلام نمود: یکی از راه های برون رفت از این وضعیت، اجرای پروژه آنتنی پیشوا به اتوبان قم - گرمسار است که امیدواریم با نگاه و مساعدت ویژه وزارت راه و شهرسازی بتوانیم این پروژه را به انتها برسانیم.

عباسی اظهار کرد: پیشوا علیرغم سابقه مذهبی و فرهنگی دیرینه ای که دارد فاقد زیرساخت های فرهنگی است و بر همین اساس احداث یک مجموعه فرهنگی،هنری در دستور کار قرار گرفته است اما برای شروع عملیات اجرایی و تکمیل آن احتیاجمند اعتبار هستیم تا بتوانیم به مطالبات مردم پاسخ مطلوب داده و رضایت آنان را کسب کنیم.

فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره ارتقای جلیل آباد از روستا به شهر، گفت: طرح هندسی میدان ورودی جلیل آباد تهیه شده است ولی تاکنون اجرایی نشده است و با توجه به شهر شدن این منطقه، خواهان آن هستیم تا با تامین اعتبار مورد احتیاج، هر چه سریعتر این پروژه عملیاتی گردد.

رضا نگهبان مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران نیز در این نشست، شهرستان پیشوا را احتیاجمند نگاه ویژه و خدمات موثرتری دانست و گفت: ماهیت حضور ما به منظور خدمت به مردم است و کوشش می کنیم تا خدمات بیشتری را به این منطقه محروم ارائه کنیم.

وی اضافه کرد: هر آنچه در حوزه اختیارات اداره کل راه و شهرسازی استان تهران است را به کار گرفته تا مسائل شهرستان پیشوا برطرف گردد و آمادگی داریم تا از سطوح بالاتر پیگیر توسعه و برطرف مسائل موجود در این شهرستان باشیم.

بر اساس این گزارش، سایت اداری شهرستان، مسائل مجتمع های مسکونی حوزه راه و شهرسازی از جمله خورشید هشتم، ولایت، کوثر، آژینه، پارسارگاد و ...، بازآفرینی شهری و تمدید قرارداد واگذاری قطعات شهرک نقش دنیا از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ضرورت اجرای پروژه جاده آنتنی پیشوا به اتوبان قم - گرمسار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت اجرای پروژه جاده آنتنی پیشوا به اتوبان قم - گرمسار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید