سرحال ترین و مؤثرترین پرسپولیسی دور از تیم ویلموتس

به گزارش وبلاگ مطالعه، لیست جدید تیم ملی برای دو بازی مقابل کامبوج و بحرین اعلام شد و با وجود اینکه 5 نام پرسپولیسی در این لیست دیده می گردد اما خبری از مهدی ترابی در این فهرست نیست.

سرحال ترین و مؤثرترین پرسپولیسی دور از تیم ویلموتس

بیرانوند، امیری، نادری، کنعانی زادگان و نوراللهی در لیست تیم ملی 5 بازیکن پرسپولیسی هستند که به اردو دعوت شده اند. همه این بازیکنان در اردوی قبلی حضور داشتند به علاوه ترابی که برای بازی با هنگ کنگ دعوت شده بودند اما نفراتی مثل نوراللهی و نادری در آن مسابقه به میدان نرفتند.

مهدی ترابی از زمانی که ویلموتس به سرمربیگری تیم ملی رسیده جزو نفرات دعوت شده به اردو بوده و در سه بازی قبلی تیم ملی هم به میدان رفته بود. او در اولین بازی در دیدار محبت آمیز مقابل سوریه روی نیمکت تیم ملی نشست و از دقیقه 61 جای جهانبخش به میدان رفت.

در بازی محبت آمیز با کره جنوبی در خاک حریف ترابی بازیکن ثابت تیم ملی بود و در تساوی یک - یک تیم ملی این بار تا دقیقه 62 در میدان بود و جای خود را به وحید امیری داد.

ستاره پرسپولیس در اولین بازی رسمی تیم ملی با راهنمایی ویلموتس در هنگ کنگ هم فیکس بود و تا دقیقه 60 در میدان ماند و سپس جای خود را به وحید امیری داد.

ترابی در هر شش بازی این فصل پرسپولیس هم در ترکیب اصلی حضور داشته و تعویض نشده تا از این حیث همراه با علیپور تنها سرخ پوشانی باشند که در هر 540 دقیقه بازی لیگ رجحان تیم شان حضور داشته اند. ترابی در بازی جام حذفی پرسپولیس مقابل ماشین سازی هم بر خلاف علیپور در ترکیب اصلی قرار داشت و با این حساب تا اینجای رقابت ها فیکس ترین و اصلی ترین مهره کالدرون در این فصل بوده است.

جدا از مسأله فیکس بودن و میدان دادن به این بازیکن، بدون شک ترابی آماده ترین بازیکن این فصل سرخ ها بوده است. او در بازی اول گل سه امتیازی تیمش را به ثمر رساند و در دربی هم پاس گل داد. او در بازی هایی که تیمش هم نتیجه نگرفته جزو خوب های تیمش بوده است و اگر قرار باشد از این تیم کالدرون سه چهره را به عنوان آماده ترین و تاثیرگذارترین انتخاب کنید حتماً روی مهدی ترابی انگشت خواهید گذاشت.

با این وجود عجیب است که ویلموتس آماده ترین بازیکن پرسپولیس را به تیم ملی دعوت نکرده و محبی وینگر راست آماده سپاهان را برای اولین بار به اردو فراخوانده است. البته با در نظر دریافت اینکه نفراتی مثل جهانبخش نیز به این اردوی تیم ملی دعوت نشده اند می توان احتمال داد شاید ویلموتس نیازی ندیده تا همه ستاره هایش را برای بازی ظاهراً ساده با کامبوج به اردو فرا بخواند و حتماً در روزهای سخت تر و بازی های مهم تر شماره 9 آماده و سرحال قرمزها را دعوت خواهد نمود.

منبع: ایران ورزشی

به "سرحال ترین و مؤثرترین پرسپولیسی دور از تیم ویلموتس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرحال ترین و مؤثرترین پرسپولیسی دور از تیم ویلموتس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید