ترافیک سنگین و پرحجم در جاده های شمال

به گزارش وبلاگ مطالعه، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.

ترافیک سنگین و پرحجم در جاده های شمال

سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو با وبلاگ مطالعه، درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: برابر آخرین گزارش دریافتی از مراکز کنترل ترافیک در سراسر کشور در حال حاضر ترافیک در آزادراه تهران به کرج پرحجم و در محدوده گرمدره و ازپل کلاک تا پل فردیس نیمه سنگین گزارش شده است. در آزادراه کرج به قزوین ازپل فردیس تا مهرویلا نیز وضعیت مشابهی وجود دارد و ترافیک نیمه سنگین است.

وی با بیان اینکه ترافیک در راستاشمال به جنوب محور هراز در محدوده های تونل شماره یک و پارک جنگلی آمل سنگین است، اضافه نمود: در راستا جنوب به شمال محور هراز در محدوده سه راهی چلاو نیز ترافیک سنگین و در طول این محور ترافیک پرحجم گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره وضعیت ترافیکی در محور چالوس نیز اظهار کرد: در راستا جنوب به شمال محور کرج-چالوس در محدوده های میدان امیر کبیر تا کیلومتر5 محور و نیز محدوده های آدران، گچسر و سه راهی دیزین ترافیک نیمه سنگین و در طول محور پرحجم و روان است.

رحمانی با بیان اینکه در دیگر جاده های کشور ترافیک روان است، اضافه نمود: گزارش های دریافتی حاکی از آن است که مشکل جوی خاصی نیز در جاده ها وجود ندارد.

وی با اعلام شماره تلفن 88255555 از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و نیز امدادرسانی به حوادث احتمالی با این شماره تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ترافیک سنگین و پرحجم در جاده های شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک سنگین و پرحجم در جاده های شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید