وقتی رینگ های بوکس رنگ اسکناس می گیرند، کدورت اقتصادی چه زمانی شفاف می گردد؟

به گزارش وبلاگ مطالعه، به گزارش ، در مجمع سالیانه فدراسیون بوکس که سال گذشته برگزار گردید شبهاتی درباره مسائل اقتصادی وجود داشت و مسئولان این فدراسیون نتوانستند نظر مثبت مدیران وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک را جلب نمایند.

وقتی رینگ های بوکس رنگ اسکناس می گیرند، کدورت اقتصادی چه زمانی شفاف می گردد؟

فدراسیون بوکس همچنان که درگیر چالش اقتصادی بود به ناگهان خبر سفر یا مهاجرت خزانه دار این فدراسیون مطرح شد. عده ای معتقدند او مهاجرت نموده و عده ای دیگر می گویند این مسئول قصد بازگشت به کشور را دارد. البته ثوری رئیس فدراسیون بوکس معتقد است او در چند روز آینده باز به تهران باز می گردد. ابتدا تصور همه فقط سفر این فرد به کانادا بوده، اما انگار پشت این اتفاق موضوعات دیگری واقع شده است.

یک منبع مطلع در مصاحبه با خبرنگار وبلاگ مطالعه گفت: این روز ها موضوع مهاجرت خزانه دار فدراسیون بوکس به کانادا مطرح است، اما اینکه چرا ناگهان این موضوع مطرح شده است جای سوال دارد. در فدراسیون بوکس بی نظمی اقتصادی غوغا می نماید به طوری که در مجمع سالیانه ای که سرانجام سال گذشته برگزار گردید فدراسیون نتوانست در امور اقتصادی از خودش دفاع کند که در نتیجه مجمع سالیانه تمدید شد. این اتفاق در فدراسیون بوکس بی سابقه است و مجمع سالیانه فدراسیون بوکس حدود 4 الی 5 سال بود که برگزار نشده بود و در طول این سال ها فدراسیون نیز از این خزانه دار استفاده می کرد. در این 5 سال باید خزانه دار گزارش اقتصادی ارائه می کرد که این کار را انجام نداده است. همچنین گزارش مستقل از سوی فدراسیون بیان نشده است.

ماموریت دبیر فدراسیون پس از دخالت در امور اقتصادی سرانجام یافت

او گفت: این خزانه دار حدود 10 سال در این سِمت حضور داشت که این موضوع همانند سایر موارد جای سوال دارد که چرا یک فرد حدود 10 سال در یک سمت فعالیت دارد. در مجمع سالیانه ای که برگزار گردید حسابرس مستقل به ناگهان حضور پیدا نکرد تا ایرادات اقتصادی گرفته نگردد. حتی یک گزارش اقتصادی از حسابرس مستقل وجود ندارد. به نظر می رسد که مسئولان وزارت ورزش باید به مسائل فدراسیون بوکس ورود نمایند.

او در ادامه مطرح کرد: دبیر وقت فدراسیون وقتی که وارد ماجرای اقتصادی شد به ناگهان اعلام کردند ماموریت او در صندلی دبیر فدراسیون به پابان رسیده است. معمولا خزانه دار ها پس از چند سال فعالیت عوض می شوند، اما این مورد در فدراسیون بوکس انجام نشد. خزانه دار در خرداد ماه در جلسه هیئت رئیسه استعفا می نماید که مورد پذیرش فدراسیون قرار می گیرد. فرد جدیدی که به عنوان خزانه دار انتخاب شد فقط یک روز فعالیت داشت و از فردای آن روز خزانه دار پیشین به درخواست رئیس فدراسیون دوباره به سمت خود باز می گردد.

او گفت: زمانی که حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس به عنوان رئیس انتخاب شد قول حضور حامی اقتصادی 2 میلیارد تومانی را داده بود که اگر این حامی اقتصادی آمده اکنون کجا است. از طرفی می گویند نایب رئیس فدراسیون بوکس بعضی از هزینه ها را پرداخت می نماید. چرا جزئیات این موضوع در اسناد اقتصادی ذکر و گفته نمی گردد درآمد زایی به وسیله حامی اقتصادی چه میزان بوده است؟

فدراسیون فعلی تقصیر ها را بر گردن فدراسیون سابق می اندازد

او گفت: مسئولان فدراسیون مدام می گویند مشکل اقتصادی داریم، پس چرا هر روز در هر رده سنی یک تیم ملی تشکیل می دهند. تیم ملی امید را تشکیل دادند که نصف بیشتر اعضای این تیم بزرگسالان و جوانان هستند. این اقدام برای به دست آوردن دل تعدادی از مخالفان است تا در تیم خودشان قرار بگیرند.

او اظهار کرد: سال گذشته فدراسیون یک سند راهبردی نوشت و از آن رونمایی شد. مدام اعلام می گردد که ما طبق این سند پیش می رویم. چرا رویداد ها با آنچه که در سند راهبردی تعریف شده است یکی نیست؟ آیا این سند فیک است یا فقط برای اینکه بگویند ما یک سند راهبردی داریم. حرکت نکردن با سند راهبردی خود یک موضوع تامل برانگیز است که دلیل آن سو مدیریت فدراسیون است. اگر به فدراسیون خرده بگیریم می گوید مشکل به دلیل دوران 29 سال مدیریت ناطق نوری است، اما این برنامه سند راهبردی را خود فدراسیون تنظیم نموده و برای آن هزینه شده است.

او در سرانجام مطرح کرد: فدراسیون می خواست از پخش زنده برای جذب حامی اقتصادی استفاده کند، اما به تازگی 3 رویداد برای قهرمانی جوانان و نوجوانان و استعداد های برتر برگزار گردید که از پخش زنده استفاده نکردند و دوباره این فدراسیون به لاک قدیمی خود رفته است و اجازه نمی دهند کسی از خارج فدراسیون به موضوعات ورود کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "وقتی رینگ های بوکس رنگ اسکناس می گیرند، کدورت اقتصادی چه زمانی شفاف می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی رینگ های بوکس رنگ اسکناس می گیرند، کدورت اقتصادی چه زمانی شفاف می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید