وستهام مشتری جدید آزمون

به گزارش وبلاگ مطالعه، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران زیر ذره بین سرمربی تیم وستهام انگلیس قرار گرفته است.

وستهام مشتری جدید آزمون

به گزارش وبلاگ مطالعه به نقل از فارس، درخشش سردار آزمون در لیگ فوتبال روسیه باعث شده تا در هفته های اخیر شایعات زیادی پیرامون پیوستن این بازیکن به ناپولی ایتالیا منتشر شود. سران این باشگاه تصمیم گرفته اند فیلیپه اندرسون و سردار آزمون را جایگزین دو بازیکن خود کنند اما در این بین، یک مشتری دیگر به تیم های خواستار مهاجم تیم ملی اضافه شده است.

سایت hammers.news که اخبار باشگاه وستهام را دنبال می کند، در گزارشی مدعی شد که آزمون با وجود اینکه در تیررس ناپولی است اما زیر ذره بین دیوید مویز سرمربی وستهام ملقب به چکش ها قرار گرفته است.

در این مطلب آمده که سردار آزمون که بی شباهت به لیونل مسی نیست، از سال 2016 توسط یورگن کلوپ رصد می شود و حالا نیز وستهامی ها خواستار جذب این بازیکن هستند. دیوید مویز، سرمربی وستهام قصد دارد در تابستان خط حمله خود را تقویت کند و از عملکرد سباستین هالر و آلبیان آجتی رضایت ندارد.

این سایت اشاره کرده که سردار آزمون مهاجم 25 ساله با قیمت حدود 12 میلیون پوند در فوریه 2019 به جمع غول های روسیه (زنیت) پیوست اما ناپولی مدعی است می تواند برای جذب آزمون با باشگاه روسی مذاکرات جدی انجام بدهد.

  • عکس| ابراز علاقه ناپولی به جذب سردار آزمون
منبع: همشهری آنلاین

به "وستهام مشتری جدید آزمون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وستهام مشتری جدید آزمون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید