فصل برای مدافع ناپولی به پایان رسید، دردسرهای آنچلوتی در خط دفاع مضاعف شد

به گزارش وبلاگ مطالعه، با مصدومیت مدافع فرانسوی تیم فوتبال ناپولی، بحران کمبود مهره دفاعی در تیم تحت هدایت کارلو آنچلوتی تشدید شد.

فصل برای مدافع ناپولی به پایان رسید، دردسرهای آنچلوتی در خط دفاع مضاعف شد

به گزارش وبلاگ مطالعه، اتفاقی که مسئولان تیم فوتبال ناپولی از آن بیم داشتند، رخ داد و بدترین سناریوی ممکن برای مصدومیت مدافع فرانسوی این تیم، کوین مالکویی رخ داد.

مالکویی 28 ساله در جریان بازی روز گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال ناپولی مقابل اسپال که با تساوی یک بر یک پایان یافت، به دلیل مصدومیت مجبور به ترک میدان شد و صبح امروز حدس هایی درباره نوع مصدومیت او صورت گرفت که درست از آب درآمد.

طبق اعلام سایت باشگاه ناپولی، مالکویی نه تنها دچار پارگی رباط صلیبی شده بلکه مینیسک زانوی پای راست او نیز آسیب دیده است. او فردا زیر تیغ جراحان خواهد رفت و انتظار نمی رود که تا انتها فصل بتواند بار دیگر به میدان برود.

مالکویی چهارمین بازیکن دفاعی ناپولی است که در این فصل آسیب می بیند. پیش از او کارلو آنچلوتی سرمربی آبی پوشان شهر ناپل بازیکنانی مانند ماریو رویی، نیکلا ماکسیموویچ و السید هیسای را از دست داده بود.

با این شرایط کارلتو مجبور خواهد شد فوزی غلام را به ترکیب اصلی ناپولی برگرداند، بازیکنی که در هفته های او نسبت به او بی اعتماد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فصل برای مدافع ناپولی به پایان رسید، دردسرهای آنچلوتی در خط دفاع مضاعف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فصل برای مدافع ناپولی به پایان رسید، دردسرهای آنچلوتی در خط دفاع مضاعف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید