پیکه: بازیکنان بارسلونا حاضر بودند حقوق شان کم گردد اما نیمار برگردد، او به یک زندان طلایی رفت

به گزارش وبلاگ مطالعه، مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا مدعی شد که او و هم تیمی هایش حاضر بودند از حق خودشان بگذرند تا شرایط بازگشت هم تیمی برزیلی شان به نوکمپ فراهم گردد.

پیکه: بازیکنان بارسلونا حاضر بودند حقوق شان کم گردد اما نیمار برگردد، او به یک زندان طلایی رفت

به گزارش وبلاگ مطالعه، نیمار که سال 2017 با قراردادی 222 میلیون یورویی بارسلونا را به مقصد پاری سن ژرمن ترک کرد، تابستان سال جاری کوشش فراوانی انجام داد تا به این تیم برگردد اما قیمت بالایی تعیین شده از سوی PSG سبب شد در نهایت بارسا نتواند او را پس بگیرد.

جرارد پیکه در این باره به برنامه لارگرو در شبکه رادیویی کادناسر اسپانیا گفت: نتوانستیم پول خرید نیمار را تهیه کنیم. به رئیس باشگاه گفتیم که حاضریم قرارداد های مان را تغییر دهیم و حقوق مان را کمتر کنیم چون می دانستیم که مسئله بازی جوانمردانه اقتصادی مانع بزرگی برای برگرداندن نیمار است. به همین دلیل به رئیس باشگاه پیشنهاد دادیم به جای اینکه در یک سال درآمدی کسب کنیم، می توانیم در دو، سه یا چهار سال آینده آن را به دست آوریم. هدف نهایی ما این است که با باشگاه راه بیاییم و در صورت امکان به آن یاری کنیم. برای رفع کردن مشکل بازی جوانمردانه اقتصادی هم مسئله ای برای انجام پیشنهاد که دادیم، نداشتیم.

مدافع میانی بارسلونا اضافه نمود: بیشتر از آنکه کاهش حقوق های ما بتواند یاریی به باشگاه کند، پیدا کردن یک فرمول مناسب برای فراهم شدن شرایط خرید نیمار مهم بود. در ابتدا باشگاه از ایده بازگشت نیمار استقبال کرد اما به تدریج مشکلاتی برای انجام این کار به وجود آمد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا امکان دارد که نیمار به این تیم برگردد، تأکید کرد: در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و هر سال این موضوع بهتر نمایان می گردد. ما به نیمار گفتیم که تو داری به یک زندان طلایی می روی. در فوتبال اما هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و شما ممکن است یک درِ باز پیدا کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیکه: بازیکنان بارسلونا حاضر بودند حقوق شان کم گردد اما نیمار برگردد، او به یک زندان طلایی رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیکه: بازیکنان بارسلونا حاضر بودند حقوق شان کم گردد اما نیمار برگردد، او به یک زندان طلایی رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید